מעבֶר למילים
ולתמונות

שלום לכל תומכינו!

VIP

תודה גדולה על התמיכה שלכם בקבוצה שלנו.

התמיכה מאפשרת לנו להמשיך ולקיים פעילויות שוטפות ותחזוקת אתר האינטרנט.

אנו שמחים להעלות לדף זה תכנים מיוחדים המיועדים רק לכן ולכם לצפייה מוקדמת.

קריאה נעימה!

אינכם תומכים שלנו עדיין??

מוזמנים להיכנס לפטראון ולהצטרף לנבחרת תומכינו:

https://www.patreon.com/join/BeatlesInIsrael

ג'ון לנון הוזהר מהרצח 11 שנים קודם

גבי פישמן

16.09.2020

בשנת 1969, חשבו ג'ון לנון ויוקו אונו שהחיים יפים מתמיד. הם יצרו ביניהם זוגיות מוצפת באהבה, היו מרוגשים מהקמפיין שהובילו למען השלום העולמי, נהנו מתשומת לב תקשורתית נרחבת, והיו נלהבים מהאמנות החדשה שעצבו ביחד, גם אם הקהל לא ידע תמיד איך לעכל אותה. שניהם היו צעירים, ג'ון עדיין לא חגג יום הולדת 30, ודרכם החדשה ביחד, גם אם היא הייתה כרוכה בפירוק הבלתי נמנע של להקת הביטלס, נראתה מבטיחה מתמיד. לפתע, קיבל ג'ון משום מקום הזהרה מטלטלת מאשה שאפילו לא ידעה מי הוא ומי הם הביטלס. ומי יודע, אילו הקשיבו השניים להזהרה של אותה אשה, והשכילו לכלכל את צעדיהם על-פיה, אולי היה חוגג השנה ג'ון את יום הולדתו ה-80.

ג'ון לנון הוזהר מהרצח 11 שנים קודם
ג'ון לנון והחייזרים

גבי פישמן

02.09.2020

ג'ון לנון ומאי פאנג, בת זוגתו למשך שנה וחצי באמצע שנות ה-70, טענו שראו עב"מ מרחף מעל מרפסת דירתם בניו יורק. ג'ון דאג לתעד את המפגש הזה בדרכים שונות. אבל אם חשבתםן שזה סיפור די הזוי, חכו שתשמעו על המפגש הנוסף שלו, הפעם עם חייזרים, שגם לגביו הציג הוכחות. גם אם מה שג'ון סיפר הוא נכון או רק גרסה חדשה לסיפור שלו על האיש על פשטידה בוערת, הפרשה הזו היא הוכחה נוספת לגדולתו והשפעתו של האיש הענק הזה. הא, ולסיפור הזה גם זווית ישראלית אקטואלית מהימים האלה ממש.

ג'ון לנון והחייזרים

כל הזכויות על המאמרים באתר שמורות לכותבי המאמרים. כל הזכויות על תכני הביטלס באתר (תמונות וקטעי וידאו) שמורות לבעליהם החוקיים. (לצערנו) אין לאתר thebeatles.co.il, למפעיליו ולכותבים בו כל קשר עסקי עם להקת הביטלס, עם חברת Apple Corps Ltd, עם מי מחברי להקת הביטלס או נציגיהם.

Proudly created by Wixart

יצירת קשר ורישום לתפוצה