#7 בית ילדותו של רורי סטורם

עודכן ב: 16 פבר 2019

כאן התגוררו רורי, אחותו אייריס (שבתקופות שונות הייתה החברה של ג'ורג' הריסון ושל פול מקרטני) ואמו וי (ויקטוריה), מה-7 בינואר 1938 ועד ל-28 בספטמבר 1972, עם התאבדותו של רורי.


הבית הזה ראה אורחים רבים ב-1961, כמעט מדי לילה, וביניהם חברי הביטלס. זמרים ונגנים של להקות רבות בליברפול נהגו למצוא בבית הזה מקום מפגש, מאוחר בלילה, אחרי ההופעות ואמו של רורי אהבה לארח אותם ולהכין להם צ'יפס, כריכי גבינה וכמויות בלתי נגמרות של תה. סילה בלאק ובוב וולר, הדי ג'יי של מועדון הקאוורן, נהגו להיות בין האורחים הקבועים בבית הזה. בוב אף נהג לכנות את וי, אמו של רורי, בתור אמא סטורם (מה סטורם). וי נהגה לספר לאורחים בדיחות, לארגן להם משחקים ולעיתים גם ערבי סיאנס. כולם אהבו את וי ופול מקרטני וג'ורג' הריסון היו מאד קרובים אליה. לעיתים קרובות חברי הלהקות שהתארחו בבית שלפו גיטרות וכך התפתחו ערבי שירה וג'אם סשן עד לשעות הקטנות של הלילה, לקול מחאותיהם של השכנים.


ב-1961 העניק רורי לבית את השם הוריקנסוויל (Hurricansville) בהשראת השם סטורמסוויל (Stormsville), שמו של האלבום של להקה אמריקאית בשם ג'וני וההוריקנס (ממנה לקח את רורי את השם להקתו, רורי סטורם וההוריקנס ללהקתו). עם זאת, רבים, כולל בוב וולר, זוכרים ששם הבית היה סטורמסוויל (Stormsville). אפילו אחותו של רורי, אייריס זוכרת את השם הזה. עם זאת, ברישומי הדואר ובספר הטלפונים של אותה תקופה מצוין תחת הכתובת הזו השם הורקנסוויל (Hurricansville).