#43 בית ילדותו השלישי של ג'ון לנון

בשנת 1950, עברו לבית הזה שג'וליה, בן זוגה, בובי דיקינס ואחותו למחצה של ג'ון לנון, ג'וליה. בעת אותה עת הייתה ג'וליה בהיריון וצפתה לאחותו השניה של ג'ון, גקי. ג'וליה ובובי העמידו פנים שהם זוג נשוי, למרות שמעולם לא נשאו ונרשמו בתור לדיור ציבורי. עם ילדה קטנה וכשג'וליה בהיריון הם זכו לעדיפות וזכו להתגורר בבית הזה שהיה במרחק של שני מייל מביתם של הדודה מימי והדוד ג'ורג', בו התגורר ג'ון לנון.


לבית הזה 3 חדרי שינה עם גינה שמקיפה אותו משלושה צדדיו. ג'ון לנון נהג לבקר באפן תכוף את אמו כאשר בין 1950 ל-1953 (אף אחד לא יודע לקבוע בדיוק מתי) גילה שהיא מתגוררת מרחק קצר מביתה של הדודה מימי. עם הזמן ג'ון החל ללון כאן ובאותם הזדמצנויות ישן בחדרה של אחותו למחצה, ג'אקי. ב-9 באוקטובר 1954 חגג ג'ון את יום הולדתו ה-14 בבית הזה. בבית הזה נהגו ג'ון וג'וליה להאזין למוסיקת רוק וכאן ג'וליה לימדה את ג'ון לנגון בבאנג'ו. חברי ההקווארימן נהגו לבקר כאן וגם הם נהנו לבלות עם ג'ון וג'וליה ואף לערוך חזרות במרתף הבית.. מקיץ 1957 גם פול מקרטני נמנה על מבקרי הבית וגם הוא מאד חיבב את ג'וליה. ג'ון שהה בבית הזה ב-15 ביולי 1958, עם בובי ואחיותיו, כשהתבשר ע"י שוטר שג'וליה נדרסה ע"י מכונית בתאונה. עם מותה של ג'וליה, התברר לרשויות שהיא ובובי לא היו נשויים ולכן בובי נאלץ לעזוב את הבית הזה וג'וליה וג'קי עברו לבית The Dairy Cottage עם אחותה הצעירה של ג'וליה, הרייט ובעלה נורמן.


בסרט Nowhere Boy מ-2009 צולמו סצינות רבות המתארות את החיים בתוך הבית הזה. גם בספר Imagine This, Growing Up With My Brother John Lennon מאת ג'וליה בירד, אחותו למחצה של ג'ון לנון, מתוארים החיים בבית הזה.


בסוף מרץ 2015, נרכש הבית הזה תמורת 155,000 פאונד ע"י ג'קי הולמס, אותה מעריצה שרכשה את ביתו של ג'ורג' הריסון שנה קודם לכן. מחיר של בית דומה באיזור הזה הוא כ-100,000 פאונד

.