סמל פפר, שדות תות וסמטת פני

עודכן ב: 14 מרץ 2020

ג'ורג' מרטין אמר שהטעות הכי גדולה בחייו המקצועיים, הייתה לא לכלול את השירים Strawberry Fields Forever ו-Penny Lane באלבום Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band ולהוציא אותם כסינגל נפרד.


באותה תקופה נכללו בכל אלבום בבריטניה 14 שירים ולכן, אילו היה מרטין כולל את השירים Strawberry Fields Forever ו-Penny Lane באלבום Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band, היה עליו להוציא ממנו שני שירים אחרים, או להוציא את Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band כאלבום כפול ואז להוסיף לו 12 שירים נוספים. לא בטוח שהאלבום היה יוצא נשכר מהמהלכים הללו. במיוחד לא בטוח שהשירים Strawberry Fields Forever ו-Penny Lane היו יוצאים נשכרים מכל זה, שכן היו מאבדים את הבמה הייחודית והראויה שהוענקה להם כשנכללו בסינגל אחד, הנחשב לחשוב ביותר בעולם המוזיקה הפופולרית.


כל הזכויות על המאמרים באתר שמורות לכותבי המאמרים. כל הזכויות על תכני הביטלס באתר (תמונות וקטעי וידאו) שמורות לבעליהם החוקיים. (לצערנו) אין לאתר thebeatles.co.il, למפעיליו ולכותבים בו כל קשר עסקי עם להקת הביטלס, עם חברת Apple Corps Ltd, עם מי מחברי להקת הביטלס או נציגיהם.

Proudly created by Wixart

יצירת קשר ורישום לתפוצה