לקראת 50 שנה לאלבום Abbey Road: המחווה של אואזיס

עודכן ב: מרץ 14

בעטיפת האלבום Be Here Now של להקת אואזיס, שיצא ב-21 באוגוסט 1997, עשתה הלהקה מחווה לאלבום Abbey Road, שמעט שמו לה לב אליה.


במרכז תמונת העטיפה של האלבום של אואזיס נראית מכונית רולס רויס שוקעת בבריכת שחייה. מספר הרישוי של המכונית הזו הוא SYO 724F, בדיוק מספר רישוי של מכונית המשטרה שנראית בצד ימין של תמונת העטיפה של האלבום האחרון של הביטלס.


דבר מעניין נוסף הוא שמו של האלבום של אואזיס, Be Here Now. נואל גלאגר סיפר, ששם האלבום בא מתשובתו של ג'ון לנון, במסגרת ראיון שנערך איתו, לשאלה מהו בעיניו המסר של מוזיקת הרוקנרול. תשובתו של ג'ון הייתה: להיות כאן עכשיו (Be Here Now).


פרט נוסף מעניין הוא שבשנת 2014 סיפר קלאוס פורמן לכתב Musical Snow, שג'ורג' הריסון חשב שלהקת אואזיס לקחה את שם האלבום הזה מהשם של השיר שלו, Be Here Now, שנכלל באלבום Living in the Material World משנת 1973. זה מאד הרגיז את ג'ורג' משום שהוא לא סבל את להקת אואזיס, אותה נהג לכנות fucking Oasis.


כל הזכויות על המאמרים באתר שמורות לכותבי המאמרים. כל הזכויות על תכני הביטלס באתר (תמונות וקטעי וידאו) שמורות לבעליהם החוקיים. (לצערנו) אין לאתר thebeatles.co.il, למפעיליו ולכותבים בו כל קשר עסקי עם להקת הביטלס, עם חברת Apple Corps Ltd, עם מי מחברי להקת הביטלס או נציגיהם.

Proudly created by Wixart

יצירת קשר ורישום לתפוצה