לקראת 50 שנה לאלבום Abbey Road: הסנדלים

עודכן ב: 14 מרץ 2020

פול מקרטני הגיע ב-8 באוגוסט 1969 לצילומי התמונה שתתנוסס בעטיפת האלבום Abbey Road נעול בסנדלים.


אנתוני פוסט, עוזרו האישי של ג'ון לנון אמר:

Everybody was laughing about the fact that Paul had arrived without shoes, and even though his house was just around the corner he said he couldn't be bothered to go get any.

כולם צחקו מזה שפול הגיע בלי הנעליים שלו, ולמרות שהוא גר מעבר לפינה, הוא אמר שהוא לא יטריח את עצמו ללכת ולהביא נעליים.

מדוע מופיע פול יחף בצילום שנבחר לעטיפת האלבום Abbey Road ובצילומים נוספים שצולמו באותו יום? פול ענה על כך:

I just turned up at the photo session. It was a hot day in London, a really nice hot day and I wore sandals. I only had to walk around the corner to get the crossing because I lived near by. I had my sandals on and, for the photo session, I though, I'll take my sandals off. Barefoot, nice warm day, I didn't feel like wearing shoes. When the album came out, people started looking at it, and they said: "Why has he got no shoes on? He's never done that before".

הגעתי לצילומים. זה היה יום חם בלונדון, יום ממש חם ונעים ונעלתי סנדלים. היית צריך ללכת מעבר לפינה כדי להגיע למעבר החצייה כי גרתי קרוב. נעלתי סנדלים, ובשביל הצילומים חשבתי שאוריד אותם. הייתי יחף, היה יום חם ונעים. לא התחשק לי לנעול נעליים. כשהאלבום יצא, אנשים התחילו להסתכל עליו, ואמרו: "למה הוא לא נועל נעליים?" הוא אף פעם לא עשה את זה קודם".


בחופשה שלקח פול עם לינדה ואת'ר באי קורפו בין ה-16 במאי ל-17 ביוני 1969 הוא לקח איתו את הסנדלים שיופיע איתם ב-8 באוגוסט של אותה שנה.

וגם ג'ון, ג'ורג' ורינגו נהגו להגיע לאולפני EMI עם סנדלים. כך, ב- 17 ביולי 1969 ג'ורג' הריסון ורינגו סטאר צולמו באולפנים כשהם נועלים סנדלים ופול יחף. ב-23 ביולי הגיע ג'ון לנון לאולפנים בסנדלים.

כל הזכויות על המאמרים באתר שמורות לכותבי המאמרים. כל הזכויות על תכני הביטלס באתר (תמונות וקטעי וידאו) שמורות לבעליהם החוקיים. (לצערנו) אין לאתר thebeatles.co.il, למפעיליו ולכותבים בו כל קשר עסקי עם להקת הביטלס, עם חברת Apple Corps Ltd, עם מי מחברי להקת הביטלס או נציגיהם.

Proudly created by Wixart

יצירת קשר ורישום לתפוצה