לוטננט ג'נרל סר ג'יימס מלוויל באבינגטון הוא סרג'נט פפר

עודכן ב: 9 יונ 2019

דמותו של סרג'נט פפר מתבססת על דמותו של לוטננט ג'נרל סר ג'יימס מלוויל באבינגטון, קצין בצבא הבריטי שנולד ב-31 ביולי 1854 ומת ב-15 ביוני 1936. לוטננט ג'נרל סר באבינגטון פיקד על כוחות ההגנה של ניו זילנד במלחמת העולם הראשונה. אחרי המלחמה היה מפקד הכוחות הבריטים באיטליה.


דמותו של סרג'נט פפר לא מופיעה באפן מפתיע בתמונת העטיפה אלא בקולאז' שצורף לכל עותק של האלבום סרג'נט פפר. הקולאז' עוצב ע"י פיטר בלייק ורעייתו ושותפתו לעיצוב עטיפת האלבום, ג'אן האוורת'. פול מקרטני בחר בדמותו של לוטננט ג'נרל סר ג'יימס מלוויל באבינגטון כדי לייצג את סרג'נט פפר.


הקולאז' המקורי נמכר ב-2012 תמורת 55,250 פאונד.


אז מה היה לנו בסדרה הזו? 64 דמויות שמופיעות בעטיפה, 4 דמויות שמוסתרות בה, 3 דמויות שהוסרו ממנה, 12 דמויות שנשקלו אבל לא נכללו בה ו-24 חפצים שמוצגים בה. בין הדמויות שמוםיעות בעטיפה היו, בין היתר, 24 שחקנים, 16 אמנים (ביניהם 6 מוזיקאים), 11 סופרים ומשוררים, 5 דמויות היסטוריות, 4 אנשי קדושה הינדואים, 3 מדענים, 3 דמויות פיקטיביות, 2 ספורטאים וקרוב משפחה אחד. ובין הדמויות שמופיעות בעטיפה, אחת מופיעה 3 פעמים ו-4 מופיעות פעמיים, כל אחת.


אני רוצה להודות לכל אחד ואחת מכם/ן שעקב, הגיב ופרגן אחר סדרת הפוסטים הזו. מקווה שהיה לכם/ן מעניין, מסקרן, ולפעמים מפתיע ומחדש, בסדרת הפוסטים הזו על עטיפת האלבום סרג'נט פפר וממנה אנחנו נפרדים היום.


למעבר לדף העטיפה האינטראקטיבית של סרג'נט פפר - לחץ כאן.כל הזכויות על המאמרים באתר שמורות לכותבי המאמרים. כל הזכויות על תכני הביטלס באתר (תמונות וקטעי וידאו) שמורות לבעליהם החוקיים. (לצערנו) אין לאתר thebeatles.co.il, למפעיליו ולכותבים בו כל קשר עסקי עם להקת הביטלס, עם חברת Apple Corps Ltd, עם מי מחברי להקת הביטלס או נציגיהם.

Proudly created by Wixart

יצירת קשר ורישום לתפוצה