ילדי הביטלס האחרים - אבא ג'ורג', אמא פטי...והבן קארל?

עודכן ב: 27 אפר 2020

אדם הטוען ששמו הוא קארל בויד הריסון, מצהיר שהוא הבן היחיד של ג'ורג' הריסון ופטי בויד. הוא טוען שפטי נכנסה להריון מג'ורג' בשנת 1965 והוא נולד לפני שהשניים נשאו, ב-21 בינואר 1966. משום שכך, טוען קארל הוא נעזב על-ידם בסוכנות לאימוץ בסקרמנטו שבקליפורניה.


חשוב לציין שטענתו של קארל לא נשמעת אמינה משום שג'ורג' ופטי יכלו להתחתן לפני לידתו ולגדל בעצמם את התינוק, ומשום שככל הידוע, לא יכלה פטי להביא ילדים למרות שהשניים רצו לגדל משפחה.


חוסר האמינות בטענתו של קארל גברה כשהשמיע טענה נוספת והזויה: לדבריו, מישהו שילם להוריו המאמצים סכום כסף כדי להרוג אותו אחרי שג'ורג' ופטי נפרדו. לטענתו, הוריו המאמצים התעללו בו קשות בילדותו, ובין היתר, הוא נכלא בבית, הוכנס למכוניות שהתרסקו במכוון, הוכה עם אלת בייסבול, גרמו לו לכוויות והוכה ללא הרף.

קארל אף סיפר שמישהו מסר לו בשנת 1996 שאחד מהוריו הביולוגיים רוצה להיפגש אתו ושבשנים 1998 ו-1999 נפגש עם פטי בסן פרנסיסקו.


מעבר לטענותיו המוזרות, די להסתכל בתמונה שלו כדי להגיע למסקנה שאין צורך בבדיקת DNA כדי להיווכח שג'ורג' הריסון לא היה אביו הביולוגי.

הנה דף הפייסבוק של קארל בויד הריסון:

https://www.facebook.com/CarlBoydHarrison/כל הזכויות על המאמרים באתר שמורות לכותבי המאמרים. כל הזכויות על תכני הביטלס באתר (תמונות וקטעי וידאו) שמורות לבעליהם החוקיים. (לצערנו) אין לאתר thebeatles.co.il, למפעיליו ולכותבים בו כל קשר עסקי עם להקת הביטלס, עם חברת Apple Corps Ltd, עם מי מחברי להקת הביטלס או נציגיהם.

Proudly created by Wixart

יצירת קשר ורישום לתפוצה