ב-29 ביולי 1965 יצא הסרט !Help

ביום הזה הוקרנה הקרנת הבכורה העולמית של הסרט השני של הביטלס, !Help. ההקרנה נערכה בבית הקולנוע London Pavilion בנוכחות הנסיכה מרגרט, הלורד סנודון ו-10,000 מעריציםות שעמדו מול בניין בית הקולנוע. אחרי ההקרנה השתתפו הביטלס במסיבה שנערכה באולם Orchid שבמלון Dorchester.


הסרט הוא פארודיה קומית לסרטי ג'יימס בונד, ועוסק בכת מהמזרח הרחוק שברצונה להקריב אישה לאלה שלה, אך לשם כך על חבריה להשיג את טבעת הקרבן, אותו עונד רינגו. הכוהן הגדול של הכת, יחד עם הכוהנת הגדולה ומספר מאמינים נוסעים ללונדון במטרה להחזיר לעצמם את הטבעת. במהלך הסרט מתפתח מרדף אחרי רינגו וחבריו ללהקת הביטלס ברחבי לונדון, בהרי האלפים השווייצריים ובחופי איי הבהמה.


בניגוד לסרט הראשון, A Hard Day's Night, היה התקציב של הסרט !Help גדול משמעותית ולמרות שהוא זכה להצלחת הקהל, הביקורות היו צוננות יותר.


בעיתון New York Times נכתב:

הסרט !Help הוא פיאסקו של גחמות פיזיות, בלגן של גימיקים מכניים ומרדפים מטורפים. האם הוא מצחיק? מרגשׁ? שונה? ובכן, אין מה להשוות עם עם הסרט A Hard Day's Night. אין בו שום דבר מתוחכם כמו ההרפתקה של רינגו ברחבי לונדון. בסרט הראשון הבחורים עליזים וחסרי מעצורים בדרך הגאונית שלהם. כאן הם פשוט מיותרים בצורה נוראית, ואני מעז לומר, משעממת


עם זאת, הסרט !Help הוא בעל השפעה רבה, והשפעתו ניכרת, בין היתר, על סדרות הטלוויזיה The Monkees ו-Batman.


הנה הקליפ של הסרט !Help:

https://www.youtube.com/watch?v=KxeLM8IqDao&t=10s