ב-24 בנובמבר 1941 נולד ראנדולף פיטר בסט, המתופף של להקת הביטלס בין 1960 ל-1962

ב-12 באוגוסט 1960, אחרי שלהקתו, The Blackjacks התפרקה, הוזמן פיט בסט להצטרף ללהקת הביטלס לקראת יציאתם בפעם הראשונה להופעות בהמברוג שבגרמניה. חברי הביטלס הכירו את פיט, שכן הם הופיעו, בתור להקת הקווארימן, בין ה-29 באוגוסט ל-10 באוקטובר 1959, במועדון The Casbah, שבבעלות אמו, מונה בסט.


אחרי שפיט בסט היה המתופף של הביטלס במשך שנתיים, החליטו ג'ון לנון, פול מקרטני וג'ורג' הריסון להפטר ממנו משום שחשבו, בטעות, שג'ורג' מרטין לא התרשם ממנו באודישן עבור חברת EMI, שהתקיים ב-6 ביוני 1962. מאחר והם לא יכלו לפטר את פיט, משום שהוא היה שותף שווה זכויות בלהקה, עפ"י חוזה שנחתם ע"י הארבעה, הם הטילו על בריאן אפשטיין לשכנע אותו לעזוב את הלהקה מרצונו. ב-16 באוגוסט 1962, שוחח אתו בריאן ואמר לו שהבחורים לא רוצים אותו בלהקה ופיט עזב בסערת רגשות.


אחרי להקת הביטלס ניסה פיט את מזלו בשתי להקות, Lee Curtis and the All Stars, שאחר כך שינתה את שמה ל-Pete Best and the All Stars, ולהקת The Pete Best Four, שאחר כך שינתה את שמה ל-The Pete Best Combo. אחרי שלהקות אלה נכשלו מבחינה מסחרית, עזב פיט את עסקי המוזיקה. בשנת 1988 הוא הקים, יחד עם אחיו רוג, את להקת The Pete Best Band, אתה הוא מופיע עד היום. בשנת 1995 קיבל פיט תמלוגים עבור הכללתם של מספר הקלטות של שירים של הביטלס בהשתתפותו, בחלקו הראשון של פרויקט אנתולוגיה. בשנת 2008 הוציאה להקתו את האלבום Hayman's Green, על שם הרחוב שבו פעל המועדון של אמו, The Casbah, בו הופיעו להקת הקווארימן, ומאוחר יותר להקת הביטלס, כשהוא היה המתופף שלה.