אני ופול מקרטני

באוקטובר 2006 הבן שלנו שהיה אז בן 13 קרא באינטרנט שפול מקרטני יגיע לחנות התקליטים וירג'ין שהייתה אז בכיכר פיקדילי בלונדון כדי לחתום על ה-DVD החדש שלו (The space between US) ועל ה-CD החדש שלו Ecce cor meum. לא חשבנו פעמיים ומיד רכשנו כרטיס ללונדון רק כדי לזכות לפגוש את פול ולקבל ממנו חתימות. ותיקי פורום תפוז מכירים את הסיפור לפרטיו וכאן אביא את התמצית. הגענו יום לפני התאריך המיוחל, ה-21/11/06, וסביב החנות היה תור עצום. נעמדנו מיד ובדיוק חילקו מספרים וכך זכינו להיות בין 200 בני המזל שיפגשו את פול. ביקשו לא לעזוב את התור עד להגעתו של פול, למחרת בצהריים. כך לנו כל הלילה על המדרכה בלילה הקפוא ההוא ולמחרת בבוקר הכניסו אותנו לחנות. שם כל אחד מאיתנו, הבן שלנו, הבת שלנו, אשתי ואני קנינו CD ו-DVD (בסך הכל קנינו 4 מכל סוג). בצהריים הגיע פול וכשהגיע תורנו ניגשנו אליו, כל אחד. לחצנו את ידו, קשקשנו איתו קצת (בעיקר שני הילדים שלנו וידוע שפול אוהב ילדים) והוא חתם לכל אחד מאיתנו שתי חתימות - אחת על ה-CD ואחת על ה-DVD. כמובן ביקשנו מפול לבוא לישראל והוא אמר שישמח להגיע. לצערי לא נתנו לאף אחד לצלם אותו ברגע המפגש אבל אפשר לראות כאן תמונה שלו שצילמתי בתוך החנות כשעמדנו בתור לגשת אליו. למחרת האירוע הופיע בעמודים הראשונים של העיתונים של לונדון ואנחנו גם כיכבנו בהם (בתמונה המצורפת צולם העמוד הראשי של אחד מהם ובפניה השמאלית התחתונה אפשר לראות אותנו - תמונות דומות של פול וגם שלנו הופיעו ביתר העיתונים של אותו יום).


שנתיים אחר כך, ב-2008, בדיוק ביום ההולדת של הבן שלנו, פול הופיע בתל אביב.


בשנת 2016 נסענו אשתי ואני לראות את פול שוב בהופעה באמסטרדם במסגרת המופע Out there. מאד נהנינו מהסאונדצ'ק שהוא מופע של שעה שבו פול מבצע שירים שלא מבצע בהופעותיו וגם, איך לא, מההופעה עצמה.


בשנת 2017 נסענו שוב לראות את פול והפעם בברלין במסגרת המופע One on one. גם הפעם מאד נהנינו גם מהסאונדצ'ק ומההופעה. מה שמעניין ומדליק הוא שפול ואשתי החליפו קריצות עין לאורך ההופעה. צריך לזכור שמהבמה פול לא מסוגל להבחין בפנים מעבר לאלה שממש מולו וצמודים לבמה.


בשנת 2018 נסענו שוב לראות את פול בקרקוב במסגרת סיבוב ההופעות Freshen Up. הפעם הוא החליף איתי מבטים וקריצות. ושוב היה מאד כיף בסאונדצ'ק ובהופעה.