אני ולואיס הריסון

בפעם האחרונה שנערך פסטיבל הביטלס השנתי בחולון (וזו הייתה הפעם המוצלחת ביותר לדעתי וחבל שזה לא נמשך) התארחה בו לו (לואיס) הריסון, אחותו הגדולה של ג'ורג' הריסון. יחד איתה הגיעה הלהקה שבניהולה, Liverpool legends, המחקים את הביטלס בצורה די מדויקת. לפני הופעת הלהקה נתנה לו דברי הקדמה על אחיה ג'ורג' ועל הביטלס. אבל קודם להופעה התקיימה באחד החדרים הצדדים של מרכז שטיינברג בחולון (שם נערך הפסטיבל) פגישה בינה לבין תלמידי בתי ספר תיכון מחולון. כאשר נודע לי על כך התפלחתי לפגישה עם התלמידים. לו סיפרה הרבה סיפורים על אחיה ג'ורג', חלקם סיפורים אישיים שלא הייתי מודע להם. לא היו אלה דברים בעלי חשיבות גדולה אבל בהחלט נתנו הצצה מקרוב על אישיותו של ג'ורג'. בסוף הפגישה ניגשתי אליה ושוחחתי איתה קצרות. אני זוכר שאמרתי לה שג'ורג' הוא עבורי הביטל המרגש ביותר והיא אמרה לי "גם עבורי". לו חתמה לי על תמונה שלה עם אחיה וגם הצטלמנו. עבורי לו הריסון הייתה מרגשת כמו אחיה, ג'ורג'.


אגב, הספר שלה, My Kid Brother's Band a.k.a. The Beatles, מומלץ מאד. הוא עוסק במשהו שכמעט אף ספר לא עוסק בו: הביקור של ג'ורג' בארה"ב (אצל אחותו) לפני חבריו מהביטלס והניסיונות של שניהם לקדם את הלהקה שלא הייתה מוכרת באמריקה.


כל הזכויות על המאמרים באתר שמורות לכותבי המאמרים. כל הזכויות על תכני הביטלס באתר (תמונות וקטעי וידאו) שמורות לבעליהם החוקיים. (לצערנו) אין לאתר thebeatles.co.il, למפעיליו ולכותבים בו כל קשר עסקי עם להקת הביטלס, עם חברת Apple Corps Ltd, עם מי מחברי להקת הביטלס או נציגיהם.

Proudly created by Wixart

יצירת קשר ורישום לתפוצה