אני וג'ורג' מרטין

ב-2007 השגתי את כתובתו הפרטית של ג'ורג' מרטין, או יותר נכון: סר ג'ורג' מרטין, וכתבתי לו מכתב על כמה בעיניי תרומתו למוסיקה של הלהקה ענקית ועד כמה נהניתי מהאלבום LOVE שהיה פרי עבודתו ועבודת בנו, גיילס ושיצא בסוף 2006. להפתעתי ג'ורג' מרטין שלח לי בחזרה תמונה יפה עם הקדשה אישית ומכתב ארוך ובו הוא מתאר בסבלנות את עבודתו על האלבום והמופע LOVE יחד עם בנו. מרטין מסיים ומספר שבנו, גיילס יישא מעכשיו את הלפיד במקומו. וזה היה פחות מ-9 שנים לפני פטירתו של ג'ורג' מרטין. תמיד רציתי לפגוש את ג'ורג' מרטין באפן אישי. ראיתי אותו בהיכל התרבות במופע המיוחד שקיים עם ביקורו בארץ בשנת 1999 אבל לא הצלחתי לפגוש אותו ולשוחח איתו. המכתב והתמונה הזו יקרים מאד עבורי.


כאן אפשר לראות את המופע של ג'ורג' מרטין, הפילהרמונית הישראלית ושורה של אמנים ישראליים, כפי שזה שודר בערוץ 1 של אז תחת השם "מחווה לשישי החיפושיות" (עדיין הערוץ הראשון לא יכול היה להשתחרר מהשם המוטעה חיפושיות ופשוט לכתוב במקום זה: ביטלס):

https://www.youtube.com/watch?v=nNwiS0aWfYoכל הזכויות על המאמרים באתר שמורות לכותבי המאמרים. כל הזכויות על תכני הביטלס באתר (תמונות וקטעי וידאו) שמורות לבעליהם החוקיים. (לצערנו) אין לאתר thebeatles.co.il, למפעיליו ולכותבים בו כל קשר עסקי עם להקת הביטלס, עם חברת Apple Corps Ltd, עם מי מחברי להקת הביטלס או נציגיהם.

Proudly created by Wixart

יצירת קשר ורישום לתפוצה