אני ואסטריד קרשהר

אסטריד קירשהר הכירה את הביטלס בשנת 1960 בזמן הביקור הראשון שלהם בהמבורג. תקופת המבורג הייתה משמעותית מאד בהתפתחותה של הלהקה. אסטריד התאהבה בביטלס וצילמה את התמונות היפות ביותר שצולמו של הלהקה אי פעם (לדעתי). אני מצרף תמונה של הביטלס כשהיו חמישיה שצולמה בהמבורג ע"י אסטריד. היא התאהבה במיוחד בסטו סאטקליף, הבסיסט של הביטלס דאז שנפטר בהמבורג בביתה של אסטריד. אני מצרף גם תמונה של השניים.


בביקור הראשון שלי בהמבורג, אחרי שסקרתי את כל אתרי הביטלס בעיר, ניגשתי לחנות שמתמחה בפריטי רוק משנות ה-60. להפתעתי הגדולה בחנות עמדה אישה מבוגרת שנראיתה לי מוכרת. זה היה צירוף מקרים מטורף. זיהיתי מיד מי זו אבל לא יכולתי להאמין כי לא חלמתי לפגוש אותה סתם ככה בביקור שלי בהמבורג. זו הייתה אסטריד קירשהר בכבודה ובעצמה. על ידה עמדו בחורה צעירה עם מיקרופון וצלם. אסטריד התראיינה לרשת טלוויזיה בריטית שהחליטה שהחנות המיוחדת הזו תשמש כתפאורה לסרט תיעודי שצילמו על תקופת הביטלס בהמבורג. אסטריד ראתה על פניי את הפתעתי וחייכה אלי וזה שבר מיד את הקרח. שוחחנו, איך לא, על סטי סאטקליף, אהובה, ועל הביטלס והחוויה שלה לראות אותם במועדון האינדרה בהמבורג בפעם הראשונה. סיפרתי לה שבאותו בוקר הייתי בבית שלה והיא הסתכלה עלי נדהמת. מיד הבנתי את הבלבול שגרמתי אצלה והסברתי לה שבעצם הייתי בבית שלה בימים ההם, זה הבית שבעליית הגג שלו עבד סטו וצולם על ידה כשהתגורר אצלה. בסוף השיחה היא העניקה לי תמונה שלה חתומה ונפרדנו לשלום בחיבוק.


כל הזכויות על המאמרים באתר שמורות לכותבי המאמרים. כל הזכויות על תכני הביטלס באתר (תמונות וקטעי וידאו) שמורות לבעליהם החוקיים. (לצערנו) אין לאתר thebeatles.co.il, למפעיליו ולכותבים בו כל קשר עסקי עם להקת הביטלס, עם חברת Apple Corps Ltd, עם מי מחברי להקת הביטלס או נציגיהם.

Proudly created by Wixart

יצירת קשר ורישום לתפוצה